• čeština
  • english

AUTOCAMP

NYNÍ JE CELÝ AUTOCAMP UZAVŘEN Z DŮVODU COVID-19. Otevření plánujeme v měsíci červnu 2020 v případě, že nám to vláda a rekonstrukce dovolí. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

Doba Coronaviru nám umožnila a dala čas ke zlepšit podmínek ubytování a zlepšujeme služby k rekreaci a sportovnímu vyžití přímo v kempu, a to stále v duchu pohody a klidu celého areálu. Snažíme zachovat ráz přírody a HISTORIE v lepších podmínkách k dnešní době, ale stále skromně k přírodě a klidu, který nám celý areál dává.


ROZHODNĚ VÁS ČEKÁ VELKÉ PŘEKVAPENÍ, KTERÉ BRZY ODHALÍME. POKUSÍME SE STÁLE ZLEPŠOVAT VAŠE PŘÁNÍ, KTERÁ SE MOŽNÁ MNOHDY ZDAJÍ NEMOŽNÁ … TŘEBA SE NÁM TO I V RÁMCI KOMPROMISU PODAŘÍ.

 

Vážení přátelé a příznivci našeho Autocampu Lázně Bohdaneč, PROSÍME o pomoc k vylepšení našich stránek a služeb.


Jestli máte nějaké fotografie z Vašich zážitků u nás, Country hudba u Čochtana, zážitky v naší rodinné hospůdce, rodinná dovolená a ubytování, akce, rybářské závody, burzy, narozeniny, svatba a poskytnete je bezplatně pro naše webové a facebookové stránky, budeme moc rádi. Připojte k tomu i informace, dojmy, co bylo hezké a co zlepšit. Pomůžete nám tím zlepšovat služby a podmínky pro ubytování dle Vašich přání a naších možností.
Potěší nás i staré fotografie z dob minulých …

 

Posílat můžete na email: atclaznebohdanec@seznam.cz. Za Vaše podněty, fotografie a zážitky Vám předem děkujeme. Prosíme, kontaktujte nás zatím po emailu.